Project Description

Kompleksowe wyposażenie biura.

Osiągnęliśmy to na czym nam najbardziej zależy czyli  kolejny zadowolony klient.

W związku z tym przedstawianym Państwu nową  realizacją, która była wykonywana dla dużej firmy zajmującej się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

Nasz zakres obejmował:

  • Budka akustyczna 1 osobowa idealnie sprawdziła się w przestrzeni biura naszego klienta. Klientowi zależało na wydzieleniu przestrzeni gdzie w każdej chwili można byłoby z niego skorzystać  a przy tym zachować poufność rozmów. Klient zyskał to czego oczekiwał a tym samym budka nie zabrała dużo miejsca co dodatkowo wyszło na duży plus. Korpus budki tworzą ściany tapicerowane z wypełnieniem akustycznym a szklane drzwi wykluczyły poczucie zamkniętego pomieszczenia. Ponadto został zamontowany system wentylacji oraz lampy i mediaporty.
  • Budka akustyczna 2 osobowa idealna do spotkań w mniejszym gronie, w cichej atmosferze. Konstrukcja wykonana była z ramy metalowej malowanej proszkowo, wypełnionej dźwiękoszczelnymi płytami. Kolorami przewodnimi był szary oraz czerwony co w połączeniu z deską sosnową nadała budce przyjemnego charakteru. Budka została osadzona na wytrzymałych kółkach z poliamidu z opcją blokady tak aby klient w każdej chwili mógł zmienić jej położenie bez większego wysiłku.
  • Kuchnia

Celem było stworzenie miejsca gdzie każdy może w spokoju spożyć posiłek i na chwile oderwać się od pracy. Do ciemnych ścian z akcentem czerwieni idealnie sprawdziły się wysokie stoły z śnieżnobiałym blatem wykonanym z płyty laminowanej  w połączeniu z drewnianymi nogami. Dopełnieniem stanowiły  hokery z  wygodnym oparciem  i drewnianymi nogami.

  • Recepcja to miejsce, które jest wizytówką każdej firmy. Zamontowana  lada recepcyjna miała za zadanie być w pełni ergonomiczna a tym  samym miała ułatwić kontakt z klientem oraz przyciągnąć jego uwagę. Dzięki jej nietuzinkowemu kształtowi i połączeniu bieli z drewnem dodała pomieszczeniu nowoczesnego stylu co było oczekiwaniem naszego klienta.
  • Kącik dla klientów

Poczekalnia dla nowo przybyłych gości znajdująca się przy recepcji miał być w pełni funkcjonalna a tym samym umilała czas oczekiwania klienta. Postawiliśmy na wygodne  fotele kubełkowe w kolorze czerwieni  a w komplecie  dodaliśmy wysokie stoliki o metalowej konstrukcji oraz blatu z płyty laminowanej w kolorze czarnym.

  • Miejsce odpoczynku

Klientowi zależało na wydzieleniu miejsca gdzie zarówno pracownicy jak i klienci będą mogli przyjść i przez chwile się zrelaksować.  Zaproponowaliśmy  fotele bujane w różnych kolorach co okazało się  strzałem w 10! Urozmaiciły pomieszczenie a tym samym dodały mu przyjemnego klimatu jak z  Disney-a. Dla lepszej wygody dodaliśmy stolik  na drewnianych nóżkach  z białym blatem z płyty laminowanej.

  • Sala konferencyjna

Miejsce gdzie podejmowane są dyskusję, nawiązywane współpracę,  prowadzone szkolenia i ścisłe negocjacje oraz rozwiązywane problemy.  Miejsce to miało być przede wszystkim wygodne a tym samym przyjemne. Postawiliśmy na klasyczny stół na czarnym metalowym stelażu i blacie drewnianym nawiązującym do całości wystroju. W sali konferencyjnej nie obyło się bez wygodnych obrotowych foteli z wysokimi oparciami  tak aby każde nawet te długie spotkanie nie były nikomu straszne.

  • Gabinet Prezesa

Miejsce gdzie podejmowane są najważniejsze decyzję czyli Gabinet Prezesa został przez nas w pełni wyposażony. Zaczęliśmy od biurka, które jest w pełni stylowe a tym samym ergonomiczne.  Dzięki zastosowaniu  regulacji elektrycznej biurko dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Połączenie czerni z drewnianymi akcentami . Dodatkowo w pomieszczeniu zamieściliśmy fotele obrotowe na chromowanych nóżkach z wysokimi oparciami oraz pasujący do nich stolik na czarnej nóżce oraz białym blacie. W pomieszczeniu nie zabrakło także potrzebnych półek oraz szafy.

  • Szafki personalne to idea czystego biurka. Pracownicy po zakończenie pracy mają gdzie schować rzeczy czyli do indywidualnej skrytki. W ten sposób zapewniliśmy pełne zabezpieczenie dokumentów oraz urządzeń .  Szafki typu lockers wykonane zostały z płyty laminowanej  w kolorze pasującym do całego wystroju.  Dla pełnego zabezpieczenia rzeczy zastosowano  system szyfrowy indywidualny dla każdej ze skrytek.

 

Wyzwania:

Duży projekt wymaga wielkiego zaangażowania. Zgranie wszystkiego terminowo to codzienne wyzwania przed, którym staje nasz zespół. To dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy jak radzić sobie z sytuacjami problemowymi lub szybko biegnącym czasem . To kontakt z klientem oraz indywidualne podejście jest kluczem sukcesu.  Gdy postawimy na zespół  i współprace mamy zadowolonego klienta oraz kolejny dobrze wykonany projekt do naszej kolekcji.

Mariusz Antoniewicz
Mariusz AntoniewiczManager projektu
Diana Kościk
Diana KościkAsystenka Prezesa Zarządu
Jarosław Delikat
Jarosław DelikatManager projektu