Biurka Regulowane – Warszawa już Korzysta z ich Zalet!

Wybór biurka nie może być wynikiem przypadku, ale efektem przemyślanej koncepcji aranżacji stanowiska pracy, która uwzględnia:

  • specyfikę pracy na danym stanowisku,
  • współdzielenie biurka przez osoby wykonujące pracę w różnym czasie,
  • ergonomię danej przestrzeni i jej dopasowanie do zmieniających się potrzeb pracowników.

Biurka regulowane oferują bardzo dużą swobodę w zakresie zmiany wysokości blatu. Dzięki temu przestrzeń robocza może być nie tylko dopasowywana do potrzeb użytkowników różniących się wzrostem (w przypadku desk sharingu), ale również stanowić indywidualne stanowisko pracy typu sit-stand. Stanowiska pracy typu sit-stand cieszą się coraz większą popularnością wśród pracowników, których praca w głównej mierze sprowadza się do pracy przy komputerze. Dzięki regulacji wysokości blatu mogą oni wykonywać swoje obowiązki dowolnie zmieniając pozycję w ciągu dnia, tym samym przeciwdziałając niekorzystnemu wpływowi długotrwałego siedzenia na ich ogranizm. To także bardzo komfortowe rozwiązanie dla biur projektowych.

Biurka Elektryczne czy Manualne? – Wybór Biurka Regulowanego dla Twojej Firmy

Biurka regulowane dostępne są w dwóch wariantach – z regulacją manualną lub elektryczną. Wariant manualny bardzo dobrze sprawdza się w przypadku stanowisk pracy, przy których zmiana wysokości położenia blatu roboczego jest traktowana jako opcja. Biurka elektryczne doskonale odpowiadają natomiast na potrzeby tych stanowisk pracy, dla których możliwość szybkiej zmiany wysokości jest warunkiem ergonomii.

Biurka Elektryczne – Warszawa i cała Polska

Klientów zainteresowanych wyborem biurek elektrycznych lub biurek regulowanych z manualną regulacją wysokości blatu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą OCGR. Proponujemy wysokiej jakości rozwiązania dedykowane do potrzeb osób o różnych stylach i specyfice pracy. Biurka regulowane bardzo dobrze sprawdzają się podczas tworzenia indywidualnych stanowisk pracy typu sit-stand, jak i przy kreowaniu nowych sposobów korzystania z przestrzeni roboczej, takich jak hot-desk czy coworking. Ich podstawową zaletą jest możliwość łatwej i szybkiej zmiany wysokości blatu i dopasowania stanowiska do indywidualnych wymagań.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru biurek regulowanych elektrycznie lub manualnie pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści OCGR z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych mebli dla danego stanowiska pracy.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty na fotele biurowe, meble recepcyjne czy meble gabinetowe.

OFFICE CREATIVE GROUP

Dziękujemy Państwu za docenienie naszej firmy !