Nie ma nic lepszego jak fotel, który jest wygodny i ergonomiczny a jednocześnie pasuję do wnętrza domu.  Takie połączenie możemy odnaleźć w fotelu ElliePro.  Kolekcja ta zaprojektowana została z myślą o przestrzeniach co-workingowych, salach konferencyjnych, gabinetach i hotelowych  lobby oraz teraz idealnie sprawdzi się w domowych biurach.  Fotel jest doskonałym przykładem na to, że można połączyć funkcjonalność i wygodę ze stylowym i efektownym wyglądem.

Model wyposażony jest w mechanizm Synchro , który został dyskretnie wbudowany w siedzisko przez co nie traci on na wyglądzie a jedynie zyskuje na funkcjonalności. Dzięki niemu możliwa jest płynna regulacja góra-dół oraz odchylenie oparcia w celu dostosowania siedziska do preferencji użytkownika.

Ellie Pro fotel profesjonalny
Ellie Pro dźwignia zmiany siedziska

Fotel można dostosować do swoich preferencji poprzez wybór stelaża  oraz dopasowanie go do przestrzeni, w której ma się znajdować. Mażemy zaproponować jego cztery wersje:

– Baza 5-ramienna czarna lub jasnoszara

Ellie Pro baza ramienna

– Baza 4-ramienna wysoka, aluminiowa, kolorystyka: polerowane aluminium, grafit, biały 

Ellie Pro baza 4 ramienna

– Stelaż z pręta, 2 grubości stelaża (Fi 12 mm; Fi 8 mm), kolorystyka: czarny, metalik, chrom, satyna, biały i grafit 

Stelaż z pręta

– Nogi drewniane

Nogi drewniane

Fotel można zaprojektować według własnych upodobań poprzez połączenie różnych kolorów tapicerki. Tapicerowaniu podlega  wewnętrzna część kubełka oraz zewnętrzna część kubełka.

Fotel nogi drewno
Fotel nogi pręty
Fotel kółka

Dzięki nowoczesnemu designowi, wszechstronności i wielofunkcyjności, fotele doskonale sprawdzą się w wielu wnętrzach. Lekki, opływowy kształt sprzyja stworzeniu przytulnej atmosfery w każdym miejscu.

Wymiary:

Fotele Wymiary