Meble konferencyjne – rozwiązania

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zapoznania się z najnowszą ofertą.

W kontakcie

Spotkanie biznesowe czy operatywka w firmie muszą się odbywać w komfortowych warunkach. Meble konferencyjne mają sprzyjać koncentracji i twórczemu myśleniu.
Stawiamy na eleganckie i praktyczne formy, luksus w designerskim wydaniu. Wybierając meble konferencyjne musimy pamiętać, że powinny one współgrać z charakterem firmy. Sala spotkań jest jej wizytówką.

KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY

Koncentrujemy się na Waszych potrzebach.

Zadzwoń, napisz lub wpadnij na kawę, a przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę.

Panele Akustyczne – Warszawa to Miejsce, w którym Wiemy jak Radzić sobie z Hałasem w Biurze

Akustyka w biurze ma kluczowe znaczenie dla efektywności pracy i dobrego samopoczucia pracowników. Nadmiar hałasu wpływa na zmęczenie, obniża zdolność do koncentracji i pogarsza efekty pracy kreatywnej. Dlatego projektując nowoczesne biuro warto zwrócić uwagę na jego akustykę i zadbać o odpowiednie wyciszenie poszczególnych stref. Dobrą praktyką jest również uwzględnienie w projekcie aranżacji wnętrza tzw. stref ciszy, które mogą być odrębnymi pomieszczeniami lub budkami akustycznymi rozstawionymi w różnych punktach biura otwartego.  

Panele akustyczne oraz mobilne ścianki akustyczne to rozwiązania, dzięki którym możesz skuteczne zadbać o prawidłową akustykę w pomieszczeniu. Ścianki akustyczne skutecznie pochłaniają dźwięki, jednocześnie zapobiegając ich rozprzestrzenianiu się. Mają również korzystny wpływ na niwelowanie zjawiska pogłosu. Ich zastosowanie okazuje się nieocenione w warunkach biura otwartego – pozwalają na wytyczenie stref ciszy, jak również oddzielają od siebie stanowiska pracy pracowników, którzy ze względu na odmienną specyfikę pracy mogli by sobie przeszkadzać.

Panele czy Ścianki Akustyczne – Co Sprawdzi się w Twoim Biurze?

Wybór systemu akustycznego nie powinien być przypadkowy. O tym, czy lepiej w danej przestrzeni sprawdzą się ścianki akustyczne czy panele decyduje przede wszystkim układ pomieszczenia i jego aranżacja. Panele montowane na ścianach i suficie skutecznie niwelują efekt pogłosu i znacząco ograniczają hałas w pomieszczeniu. Ścianki i separatory z kolei pozwalają wytyczenie odrębnych stref czy indywidualnych stanowisk pracy, dlatego warto po nie sięgnąć wówczas, gdy pracownicy wykonują prace indywidualne wymagające od nich maksymalnego skupienia.

Panele Akustyczne i Ścianki – Sprawdź Ofertę dla Przedsiębiorców z Warszawy i Okolicy

Klientów z terenu miasta Warszawa zainteresowanych wyborem nowoczesnych paneli i ścianek akustycznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Współpracujemy z renomowanymi producentami systemów akustycznych dla biur i przestrzeni komercyjnych. Oferowane wyroby odznaczają się doskonałymi parametrami w zakresie dźwiękochłonności, jednocześnie gwarantując atrakcyjny i oryginalny efekt wizualny.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści OCGR z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze odpowiednich materiałów akustycznych do Twojego wnętrza. Specjalizujemy się w instalacji różnego rodzaju paneli i ścianek akustycznych, jak również projektowaniu oryginalnych stref ciszy (tzw. budek akustycznych).

OFFICE CREATIVE GROUP

Dziękujemy Państwu za docenienie naszej firmy !