Meble recepcyjne – poczekalnia

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zapoznania się z najnowszą ofertą.

W kontakcie

Recepcja – bo pierwsze wrażenie robi się tylko raz!

Recepcja to bardzo ważne miejsce w każdej firmie. To tam Klient przychodzi w pierwszej kolejności. Właśnie to miejsce buduje pierwsze wrażenie i opinię o Twojej firmie. Nasze lady recepcyjne charakteryzują się bardzo nowoczesnym wzornictwem, ergonomią i wyszukanym stylem. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Nie boimy się pracy z nietypowymi rozwiązaniami i materiałami tworząc meble pod zamówienie.

Lady Recepcyjne – Warszawa to Lokalizacja, w której Tworzymy Niezapomniane Pierwsze Wrażenie

Lady recepcyjne stanowią swoistą wizytówkę firmy. Ich estetyka, design oraz wysoka jakość wykonania przekładają się na wrażenie, jakie marka wywiera na klientach i kontrahentach. Równocześnie dzięki ergonomicznemu projektowi meble recepcyjne zwiększają komfort i wydajność pracy osób odpowiedzialnych za organizację pracy biura, front desk oraz inne kwestie związane z codziennym funkcjonowaniem firmy.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania pracowników recepcji, producent mebli recepcyjnych marka Office Creative Group dostarcza najwyższej jakości, przemyślane rozwiązania – lady i meble recepcyjne, które odznaczają się:

  • nowoczesnym designem,
  • oryginalną stylistyką, która koresponduje z wizerunkiem marki,
  • precyzyjnym wykonaniem,
  • ergonomią,
  • łatwością utrzymania w czystości,
  • trwałością, dzięki której nawet podczas eksploatacji przy wysokim natężeniu ruchu lady recepcyjne (np. w gabinetach lekarskich) zachowują pierwotną estetykę przez długi czas użytkowania.

Meble Recepcyjne – Kompleksowe Wykonawstwo

Jako producent mebli recepcyjnych zapewniamy kompleksowe wykonawstwo – od projektu, przez przygotowanie mebli, aż po ich montaż w miejscu eksploatacji. Dodatkowo, w ramach obsługi posprzedażowej oferujemy profesjonalny serwis mebli, którego celem jest utrzymanie zabudowy w nienagannej estetyce i doskonałym stanie technicznym zapewniającym bezpieczne i komfortowe użytkowanie.

Naszą ofertę zbudowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu w branży meblarskiej, które dopełnione przez nowatorskie podejście i najnowsze technologie pozwala nam tworzyć lady recepcyjne w dowolnym kształcie, stylu i systemie wykończenia. W swojej pracy sięgamy po rozmaite materiały, które w harmonijny sposób łączymy ze sobą tworząc zaskakujące rozwiązania. To właśnie oryginalność naszych mebli recepcyjnych sprawia, że cieszą się one tak dużym zainteresowaniem klientów biznesowych i instytucjonalnych. Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Dostarczamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań praktycznie każdej branży – od lad recepcyjnych dla przestrzeni biurowych, przez rozwiązania dla branży HoReCa, aż po meble recepcyjne dla klubów sportowych.

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na lady recepcyjne lub meble bezpośrednio od producenta zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro znajduje się w Warszawie, ale swoje usługi kierujemy do klientów z całej Polski. W razie pytań lub wątpliwości Zespół OCGR pozostaje do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biurek gabinetowych w  Warszawie.

KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY

Koncentrujemy się na Waszych potrzebach.

Zadzwoń, napisz lub wpadnij na kawę, a przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę.

lady recepcyjne warszawa
producent mebli recepcyjnych warszawa

OFFICE CREATIVE GROUP

Dziękujemy Państwu za docenienie naszej firmy !