Project Description

Kompleksowa aranżacja stref w budynku biurowym była kolejnym zleceniem z jakim mieliśmy przyjemność się zmierzyć. W budynku spotkaliśmy się z czterema strefami, które wymagały nowej nowoczesnej aranżacji.
Wchodząc do biura na początku zwracamy uwagę na detale a w tym przypadku nie sposób nie zwrócić uwagi na lade recepcyjną, która już od wejścia przyciąga spojrzenia nowo przybyłych gości. Lada powstała zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta a z naszą pomocą koncepcja przerodziła się w realny produkt. Połączenie lustrzanej faktury z drewnianymi lamelami nadały pomieszczeniu niespotykanego charakteru. Lada może być dopełnieniem wyposażenia lub jego kluczowym elementem.

W kolejnym etapie projektu mieliśmy zaaranżować strefę wypoczynkową. Miała być przede wszystkim funkcjonalna a jednocześnie umilać czas użytkownikom. Nie zabrakło w niej wygodnych designerskich foteli, dużej sofy, stolików kawowych, kolorowych paneli akustycznych, które z wyglądu przypominają jesienne liście oraz dużej ilości kolorowych poduszek. Wszystkie te elementy w harmonijny sposób ze sobą współgrały oraz nadały przestrzeni przyjemnego wyglądu.
W strefie kawiarnianej zastosowaliśmy zarówno małe stoliki z przynależącymi do nich krzesłami z Polipropylenu, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Nie zabrakło także wysokich hakerów wykonanych ze skóry naturalnej wzbogacone stylowymi przeszyciami. Hokery umiejscowione zostały przy wysokich stołach w czarnym jak i białym odcieniu. Miejsce to miało umożliwić pracownikom skonsumowanie z dala od biurkowego chaosu posiłku oraz wypicia kawy w miłym towarzystwie.
Na zakończenie strefa wejściowa, którą wyposażyliśmy w wygodną sofę i fotel Teddy Bear. Całość wzbogaciliśmy drobnymi designerskimi elementami takimi jak stolik kawowy, dywan, regał metalowy stojak na parasole oraz lampę podłogową.

Marzena Złotowska
Marzena ZłotowskaManager projektu
Diana Kościk
Diana KościkRedaktorka i Asystentka Prezesa Zarządu