Project Description

Nasza praca wiąże się ze stałym rozwojem. Ciągle szukamy coraz to lepszych i nowocześniejszych rozwiązań. Opieramy się nie tylko na naszej wiedzy i doświadczeniu, ale także stale się szkolimy i podążamy za innowacyjnymi nowinkami ze świata biznesu. Nasze realizacje powstają dzięki ogromnej pasji członków naszego zespołu. Każdy nowy projekt udowadnia, że jesteśmy profesjonalistami i stawiamy na najwyższą jakość naszej pracy. Przedstawiamy Wam wnętrze Ratusza w Grodzisku Mazowieckim w zupełnie nowym wydaniu. Aranżacja skupiona wokół stylowych drewnianych mebli, pełnego elegancji granatu oraz szafranowej żółci. Efekt? Nowoczesne reprezentacyjne wnętrze użyteczności publicznej, w którym przyjemnie i wygodnie się pracuje.
Wygląda imponująco, prawda?

Przestrzeń konferencyjna została przez nas wyposażona w eleganckie wysokiej jakości meble ze skórzanym obiciem, drewnianymi motywami i w intensywnych odcieni niebieskości, brązu, żółci i pomarańczy. Niebieskie odcienie prezentują się bardzo profesjonalnie i każda aranżacja wykonana z ich wykorzystaniem olśniewa i wygląda bardzo nowocześnie. Wnętrze inspiruje ale nie rozprasza, pozwala skupić się na pracy.
Meble biurowe to oczywiście nasz konik. W tym projekcie wykorzystaliśmy eleganckie drewniane szafki, które idealnie współgrają z designem pomieszczeń.
W jednej z przeszklonych sal konferencyjnych postanowiliśmy skupić się na klasyce biurowego wystroju. Proste, ale bardzo wygodne fotele biurowe i bardzo przestronny prostokątny stół konferencyjny, który pozwala na wygodną pracę. Krzesła i stół dobraliśmy tak aby pasowały do siebie kolorystycznie. Stąd drewniany motyw mebli oraz stalowe szare podstawy.

W ratuszu mieliśmy także przyjemność wyposażyć gabinet, którego efekt końcowy zaskoczył nawet nas! Projektując, postawiliśmy na elegancję godną Prezesa – i udało się! Do gustownych meble z ciemnego drewna dodaliśmy szklane elementy, połączyliśmy to z granatową wykładziną, funkcjonalnym fotelem ze skórzanym obiciem oraz przestronnym, dużym biurkiem. Komfort na najwyższym poziomie. Kolejnym punktem projektu było wyposażenie przestrzeni usługowej. Niewielkie ale komfortowe biurka z jasnego drewna, wygodne krzesła biurowe z czerwonym obszyciem, elementy zabudowy oddzielające stanowiska, również w intensywnym czerwonym odcieniu oraz przezroczyste osłony ochronne. W pełni funkcjonalna przestrzeń zapewniająca komfort zarówno pracownikom jak i klientom.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej realizacji. Stworzyliśmy pełne gustu i elegancji wnętrze, które będą niezwykle funkcjonalne i komfortowe posiada reprezentatywny design.

Kamil Cywiński
Kamil CywińskiManager projektu
Nowoczesne i kompleksowe podejście do klienta oraz rozwiązań budowlanych i meblowych.