Project Description

Kreatywne podejście do aranżacji przestrzeni poparte wieloletnim doświadczeniem w branży meblowej to nasza chluba.
W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność kompleksowo wyposażyć przestrzeń biurową, dla jednego z naszych głównych klientów. Efekt końcowy zachwycił obie strony a jednocześnie utwierdził nas w przekonaniu, że jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy.

Kluczem do sukcesu jest wsłuchanie się w potrzeby i oczekiwania klienta a następnie przeniesienie projektu do rzeczywistej przestrzeni.

Do zaaranżowania mieliśmy przestrzeń biurową, kuchnie, sale konferencyjną, gabinet Prezesa oraz strefę chillout.

Wprzestrzeniach biurowych postawiliśmy na biurka proste na stelażu prostokątnym. Pomieszczenie wygłuszyliśmy ściankami akustycznymi, które oprócz swojego głównego przeznaczenia jakim jest tłumienie dźwięku z zewnątrz dodały mu designerskiego wyglądu. W biurkach typu bench zastosowaliśmy przegrody tapicerowane tak aby zapewnić użytkownikom przestrzeń do pracy w uwzględnieniem prywatności. Pomieszczenia ponadto wyposażyliśmy w szafki przybiurkowe z żaluzjowym frontem oraz regały do przechowywania biurowych akcesoriów.

Niezaprzeczalnie przyciągającymi wzrok elementami w biurze stanowiły sofy ze ściankami tapicerowanymi, które zostały umieszczone w strefach chillout. Osłonięte siedziska i ścianki działowe tworzą osobistą i wyciszającą przestrzeń wypoczynku, oczekiwania bądź rozmów.

Kuchnie wyposażyliśmy w wysokie stoły wraz z pasującymi do całego wnętrza hokerami umiejscowionymi na czterech smukłych nogach o ponadprzeciętnej wysokości. Takie połączenie idealnie wpasowało się w otoczenie a jedocześnie dało mu nowe oblicze.

Sale konferencyjne są miejscem, w którym organizowane są wszelkiego rodzaju szkolenia, prezentacje i biznesowe spotkania. Miejsce to powinno być przede wszystkim funkcjonale. W związku z tym postawiliśmy na mobilne stoły konferencyjne, które w szybki sposób można dostosować do charakteru spotkania. Nie obyło się także bez wygodnych krzeseł. Krzesła konferencyjne wykonane zostały z wysokiej jakości tkaniny (95% wełny), posiadającą dużą odporność na ścieranie oraz mają możliwość sztaplowania co ułatwią ich przechowywanie.

Przenosząc się do przestrzeni gabinetowej mieliśmy za zadanie wyposażyć przestrzeń w elementy, które umożliwiłyby użytkownikowi prowadzenie szybkich spotkań. Oprócz funkcjonalności, meble miały pasować do biurka Prezesa i panującego wystroju. W związku z tym postawiliśmy na okrągły stół konferencyjny oraz luksusowe obrotowe fotele mobilne. Meble charakteryzują się wysoką jakością oraz doskonałymi walorami ergonomicznymi.

Kontrahentowi zależało także na stworzenie miejsca przeznaczonego do przechowywania osobistych rzeczy nie tracąc na ogólnym wyglądzie biura. Spełniając oczekiwania klienta postawiliśmy na szafy typu Locker, które wpasowały się w panującą przestrzeń, nie zajęły dużo miejsca a jedynie poprawiły funkcjonalność biura.

Całość stanowi harmonijne połączenie pierwiastka kreatywnego z pragmatycznym funkcjonalizmem.

Zapraszamy do współpracy!

Monika Ziółkowska
Monika ZiółkowskaManager projektu
Głos design-u. Z niepoprawnych form tworzy nietuzinkowe wnętrza.
Diana Kościk
Diana KościkRedaktorka i Asystentka Prezesa Zarządu