Project Description

Kompleksowe wyposażenie nowoczesnego biurowca !

Realizacja dla jednej z najbardziej renomowanych firm deweloperskich w Polsce.

Nasz zakres obejmował kompleksowe wyposażenie nowoczesnego biurowca o łącznej kubaturze prawie 35 000 m2 !

Nasze wyposażenie oraz standardy jego montażu musiało spełniać normy znane z międzynarodowych standardów BREEAM.
Nazywamy się Office Creative Group – jesteśmy hybrydą ludzi i producentów, którzy kreatywny sposób podchodzą do wyposażania przestrzeni biurowych.

Po konsultacjach z architektami prowadzącymi ten projekt ze strony Klienta, wiedzieliśmy, iż każdy z etapów budynku biurowego posiada zielony dziedziniec i tarasy. Dzięki temu mogliśmy dopasować wyposażenie części wspólnych w nowoczesne donice z własnym systemem filtracji, posiadający ciekawy włoski design. Wartością dodaną tego rozwiązania jest redukcja stresu, udowodniona naukowo, w obcowaniu z elementami natury, wewnątrz miejsc pracy.
Jednym z zakresów było wykonanie zabudów umywalek z płyty wilgocioodpornej które w połączeniu z czarnymi ramami luster tworzą ciekawe wizualnie węzłów sanitarnych.

Lady wykonywane pod projekt były również sporym wyzwaniem. W zamyśle twórców projektu, front miał mieć metaliczny połysk, złotą barwę i ciekawy wygląd. Materiał był ciężki do znalezienia na polskim rynku, poszukiwania materiału nawet skierowały nas na Litwę. Ostatecznie udało się wykonać piękny wizualnie mebel – ladę recepcyjną wykonaną pod indywidualny projekt. Nie ma nigdzie indziej takich egzemplarzy ! Złoty kolor frontu lady miał nawiązywać do koloru fasady budynku, dzięki czemu już zewnątrz budynku można byłoby zobaczyć klasowy styl urządzenia wnętrz biurowca oraz ocenić klasę budynku. Każda z lad recepcyjnych posiadała multifunkcjonalny mediaport (power port) z funkcją ładowania telefonu, zasilania 230V i możliwością zlicowania klapki po zamknięciu z powierzchnią blatu.

Zakresy jakie wykonywaliśmy w tym projekcie:
– lady recepcyjne
– meble biurowe
– meble recepcyjne (sofy, pufy, fotele)
– fornirowane stoły
– siedzisko pod indywidualny projekt – wbudowane w fornirowaną wnękę
– palmy w donicach
– zabudowy umywalek
– lustra pod indywidualny wymiar z ramami wybarwionymi pod kolor palety RAL
– krzesła konferencyjne i fotele obrotowe
– ciągi kuchenne pod wymiar wraz ze sprzętem AGD
– metalowe szafki szatniowe
– wyposażenie warsztatowo-magazynowe (regały, stoły)

Kamil Cywiński
Kamil CywińskiManager projektu
Kompleksowe i nowoczesne podejście do klienta oraz rozwiązań budowlanych oraz meblowych.