Project Description

Biel w kuchni otwiera nam drzwi do nieograniczonej ilości aranżacji. My postawiliśmy na klasykę, skupiliśmy się na maksymalnej funkcjonalności.

Kuchnia została zaprojektowana w bardzo nowoczesnym stylu. Użycie mebli z wykończeniem w połysku połączone z drewnianymi elementami to rozwiązanie, które zadowala klientów poszukujących projektów podążających z duchem czasu. Biel idealnie sprawdziła się w tym wielkim pomieszczeniu nadając jej przestronności, optycznie ją powiększając i rozjaśniając wnętrze. Drewno w elegancki sposób przełamuje całą zabudowę, tworząc spójną kompozycję ze wspaniałym widokiem na ogród zza dużego, narożnego okna. Aranżacja wykorzystuje także czerń i szarości, idealnie przełamujące klasykę bieli. Jasny i spójny design z dodatkiem czarnego, eleganckiego motywu nadaje harmonii i oryginalnego charakteru.

Projekt umeblowania kuchni w kształcie litery „U” sprawia, że wszystko jest na „wyciągnięcie ręki”. To nie tylko bardzo funkcjonalne, ale także komfortowe i ułatwiające codzienne użytkowanie. Dodatkowo wysokie umeblowanie wykorzystuje w pełni kuchenną przestrzeń. Proste rozwiązania umożliwiły nam na maksymalizację funkcjonalności w schludnym designie.
W pierwotnym projekcie, wykorzystaliśmy więcej szarości, spójnie komponującej się z motywami marmuru na ścianach i podłodze. Czujemy jednak, że wykonanie w jaśniejszej kolorystyce to wyjątkowa odsłona tego projektu pełna oryginalności i subtelnego skandynawskiego stylu.

Monika Ziółkowska
Monika ZiółkowskaManager projektu
Głos design-u. Z niepoprawnych form tworzy nietuzinkowe wnętrza.