Project Description

Zakres prac:

Stanowiska obsługi  klientów

Wyposażenie pomieszczenia w  ergonomiczne biurka wykonane z wysokiej jakości płyty pokrytej laminatem. Każde stanowisko pracy jest od siebie oddzielone tak aby zapewnić poufność rozmów z nowo przybyłym klientem. Celem klienta było stworzenie miejsce funkcjonalnego i przyjemnego zarówno dla klienta jak i pracownika nadając przy tym pomieszczeniu  nowoczesnego stylu. Każde stanowisko pracy zostało wyposażone w siatkowane  fotele obrotowe tak aby po wielogodzinnej pracy przy biurku pracownik nie odczuwał jakiegokolwiek dyskomfortu.

Pokoje Kierownicze

W przeszklonych pomieszczeniach można zastosować meble  o ciemniejszej kolorystyce co optycznie nie zmniejsza pomieszczenia a dodaje mu przyjemnego charakteru. W związku z tym wyposażyliśmy pokoje w meble z forniru w kolorze orzech amerykański. Powierzchnia użytkowa biurka został powiększona dostawką a pod nią został umiejscowiony kontenerek z szufladami. Nie obyło się bez solidnego fotela umiejscowionego na masywnej  chromowanej konstrukcji oraz tapicerowanych krzeseł  z podłokietnikami. Ponadto do przechowywania wszelkiej potrzebnej dokumentacji dołączyliśmy szafę w tym samym kolorze ze szklanym czarnym akcentem frontów.

Gabinet

Gabinet miał być w pełni funkcjonalny w związku z tym oprócz dużego nowoczesnego biurka zamieściliśmy stół konferencyjny na chromowanych nogach  gdzie w spokoju użytkownik będzie mógł przeprowadzać mini spotkania. W gabinecie nie zabrakło ergonomicznego fotela obrotowego pasującego do wystroju wnętrza wykonanego z Eko skóry w kolorze czerni.  Przy stole konferencyjnym znalazły się fotele na chromowanych nogach w odcieniach karmelu i czerni, które ze względu na swój kształt są bardzo wygodne a tym samym wzbogacają każde wnętrze. Nie zabrakło także miejsca na dwa bardzo designerskie fotele o nietuzinkowym kształcie, na których można się w pełni zrelaksować i przez chwile zapomnieć o natłoku obowiązków. Do foteli przynależy także mały stolik kawowy wykonany ze stali oraz czarnego szkła hartowanego.  Całe pomieszczenie ozdobiono różnego rodzaju roślinnością.

Pokoje pracownicze

W każdym pomieszczeniu umieściliśmy biurka z osłoną dla lepszego użytkowania. W tym przypadku postawiliśmy na jasny kolor. Dodatkowo każde pomieszczenie zostało wyposażone w dużą ilość szaf ze względu, na ilość  przechowywanych dokumentów. Szafy zostały wyposażone w system zamykania dla zwiększenia bezpieczeństwa.  Każde stanowisko pracy zostało wyposażone w krzesła obrotowe siatkowane z podparciem lędźwiowym  na chromowanej konstrukcji. W niektórych przypadkach zastosowaliśmy płytę oddzielająca jednego pracownika od drugiego dla zapewnienia pełnego.

Sala konferencyjna

Klientowi zależało na miejscu gdzie pracownicy jak i goście będą mogli wygodnie usiąść i  wysłuchać Prelegenta.  Postawiliśmy na klasykę. Sale wyposażyliśmy w krzesła  ze sklejki w jasnym kolorze  z poduszką tapicerowaną. Dla wygody krzesła zostały wyposażone w podłokietniki.

Kamil Cywiński
Kamil CywińskiManager projektu
Kompleksowe i nowoczesne podejście do klienta oraz rozwiązań budowlanych oraz meblowych.
Diana Kościk
Diana KościkAsystenka Prezesa Zarządu
Przygotowała artykuł.