Showroom Office Creative Group

Zapraszamy do naszego stacjonarnego Showroomu na warszawskim Targówku, gdzie poczujesz się wyjątkowo. Zobacz na własne oczy i dotknij stylowych produktów wyposażenia wnętrz.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko gotowe meble, ale również indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego Klienta. Zapraszamy na spotkanie w designerskim wnętrzu przy pysznej kawie. Nasz zespół ekspertów zawsze w gotowości pomoże znaleźć odpowiednie meble i upewni się, że będą pasowały do danego wnętrza. Nasza praca jest naszą pasją, więc z przyjemnością omówimy dostępne kolekcje i doradzimy w wyborze. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 ul. Płosa 1 lokal usługowy 5.

Porozmawiajmy ! +48 22 299 30 82

NASZA PASJA

Świat mebli jest naszym codziennym życiem

Zadowoleni klienci 91%
Design 79%
Zarządzanie projektami 90%
Codzienny uśmiech 98%
Planowanie 98%
Technologia meblowa 96%

Jak działamy ?

Każdy klient jest dla Nas ważny. Rozmowa, rozmowa i szukanie rozwiązań.

BURZA MÓZGÓW

Siadamy i rozmawiamy nad każdym klientem w grupie. Tylko tak powstają właściwe rozwiązania. BRAINSTORMING – doskonalenie decyzji nad projektem.

ARANŻACJA – PROTOTYPING

Skuteczną metodą spełnienia wymagań państwa wymogów w procesie tworzenia projektu jest stworzenie prototypu w naszym wypadku – aranżacja. TAK  dostarczamy gotowe rozwiązanie i możemy skupić się na wykryciu ewentualnych wad w nim oraz projektant sprawdza pod kątem np. przepisów BHP. Dzięki temu na bieżąco możemy doskonalić projekt przed zamówieniem.

Zamówienie

Etap zamówienia przeprowadzamy całościowo po naszej stronie.