Roślinne Ścianki Działowe do Biura, Lokalu Usługowego, Przestrzeni Komercyjnej

Przedstawiamy Państwu nowość na rynku – roślinne ścianki działowe. Są to specjalne instalacje z automatycznym nawadnianiem przeznaczone do nasadzeń roślin stosowane zazwyczaj w biurach, jak również przestrzeniach komercyjnych. Nie wymagają one podłączenia wody i są w pełni mobilne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako separatory dużych sal bankietowych czy przestrzeni biurowej zorganizowanej w formule open space. Dzięki swojej mobilności, roślinne ścianki działowe mogą być dowolnie przestawiane, co przekłada się na praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni i jej dostosowania do bieżących potrzeb użytkowników.

Jaką rolę pełnią roślinne ścianki działowe w przestrzeni?

Automatyczne podlewanie zapewnia roślinom optymalne warunki wzrostu. Ich funkcją, oprócz przedzielania przestrzeni, jest również oczyszczanie powietrza i polepszanie akustyki w pomieszczeniach. Każdy wie, że w otoczeniu natury lepiej się czujemy. Przeprowadzane badania potwierdzają ,że zielone ścianki mają pozytywny wpływ na wydajność pracowników, poprawiają ich kreatywność czy koncentrację. Poza tym zmniejszają poziom stresu i mają właściwości prozdrowotne oczyszczając powietrze z zarazków. Każdą ściankę można w indywidualny sposób zaaranżować wybraną roślinnością, dzięki czemu roślinne ścianki działowe mogą być dostosowane do indywidualnych preferencji użytkowników przestrzeni. Dowolność aranżacji zielonych ścianek wpływa również na aspekt estetyczny separatorów, co jest szczególnie istotne w przypadku restauracji oraz sal bankietowych, w ramach których chcemy wydzielić więcej mniejszych przestrzeni umożliwiających odbywanie spotkań w bardziej kameralnych warunkach. O więcej szczegółów zapytaj naszego przedstawiciela handlowego.

Roślinne Ścianki Działowe – Warszawa i cała Polska

Roślinne ścianki działowe dostarczamy na potrzeby Klientów biznesowych i instytucjonalnych nie tylko w Warszawie, ale na terenie całej Polski. Współpracujemy w tym zakresie z właścicielami i zarządcami przestrzeni biurowych i komercyjnych. Nasze zielone ścianki działowe znajdują zastosowanie m.in. w:

  • biurach,
  • open space’ach,
  • restauracjach,
  • salach bankietowych,
  • domach prywatnych,
  • lokalach usługowych.

Klientów zainteresowanych możliwościami oferowanymi przez roślinne ścianki działowe zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z przedstawicielem handlowym. Jesteśmy przekonani, iż technologia roślinnych separatorów doskonale sprawdzi się w Państwa przestrzeni.

W stałej ofercie mamy również między innymi fotele biurowe, meble gabinetowe oraz meble recepcyjne.

 

Jarosław Delikat
Jarosław DelikatManager projektu
Przygotował dla Państwa artykuł o kolekcji zielonych wertykalnych ściankach.